O mnie

Słów kilka na temat założyciela firmy BADUR

TMB

Właściciel firmy BADUR
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach im Jerzego Kukuczki ukończonej z wyróżnieniem. Przyznane stypendium Rektora AWF Katowice dla najlepszych studentów (studia stopnia I i stopnia II). Ukończone studium instruktorskie na AWF Katowice.
Instruktor wspinaczki sportowej, Instruktor rekreacji ruchowej, Instruktor Kinezygerontoprofilaktyki, Instruktor Nordic Walking, Instruktor Samoobrony, Instruktor Turystyki Kwalifikowanej (specjalność: rowerowa), wspinacz, wychowawca wypoczynku, a także świetny organizator wyjazdów i wypraw.
Członek Klubu Wysokogórskiego Gliwice (członek Zarządu KW Gliwice: kadencja 2013 – 2016).
Od 2007 roku właściciel firmy BADUR.

Od 1997 r. początkowo tylko treking w górach Polski (Beskidy,Tatry, Bieszczady, Sudety), później treking i wspinaczka w górach/skałach Polski i Europy.
Od 18 lat członek Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego ( członek Zarządu: 2006-2009, Organ nadzoru – Komisja Rewizyjna, Oddział Dąbrowa Górnicza). Posiadacz Górskiej Odznaki Turystycznej w stopniu DUŻA ZŁOTA. Przynależność do Koła Przewodników przy Pałacu Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Organizator rajdów górskich.
Cały czas pogłębia wiedzę na temat motoryki
ludzkiego ciała, diety, ćwiczeń psychofizycznych. Uczestniczy w kursach/szkoleniach/warsztatach poświęconych zdrowemu trybowi życia i przeciwdziałaniu chorobom cywilizacyjnych. Uważa, że stałe pogłębianie wiedzy przyczynia się do uzyskania perfekcji w tym co robi, ale też pełniejszego zrozumienia występujących zjawisk, które zachodzą we współczesnym globalnym społeczeństwie, oraz zjawisk zachodzących w ciele człowieka. Dzięki temu metody pracy z Klientami są na najwyższym poziomie i przynoszą zamierzone cele.